Embrace on väike hubane majutuskoht
meeldiva ja lõõgastava puhkuse
veetmiseks Pärnus

Soovin broneerida

Külaliskorterid

Apartamendid ehk külaliskorterid on mõeldud pisut suurema pere- või seltskonna vastu võtmiseks, pakkudes majutusvõimalust kuni 6-le inimesele. Te ei pea kaasa võtma oma voodipesu ega rätikuid — see kuulub juba hinna sisse. Lisaks oma privaatsele ruumile, on teie käsutuses ka kõik külalistemaja hüved: alati saab nõu ja abi vastuvõtuletist, samuti on sisehoov Teie teenistuses ning kui Teil pole mahti ise hommikusööki valmistada, võite juurde tellida külalistemaja hommikusöögi.

Damasco

Damasco on avatud planeeringuga, ühel tasapinnal paiknev nn stuudio-korter (36.5 m2) pakkudes ööbimisvõimalust kuni neljale inimesele. See on sobiv koht puhkuse veetmiseks väiksema pere- või seltskonnaga. Korteris on kõige vajalikuga varustatud kööginurk (pliit, õhupuhasti, mikrolaineahi, nõudepesumasin, veekeetja, külmik jms), söögi- ja elutoa ala ning armas roosast marmorist vannituba.

Emerald

Avatud planeeringuga, läbi kahe korruse paiknev apartement (55 m2) mahutab kuni kuus inimest. Esimesel korrusel on elutuba pääsuga oma terrassile, kööginurk, duširuum ja saun. Teisel korrusel on kaks osalise seinaga eraldatud magamistuba — ühes lai kaheinimesevoodi, teises kaks eraldiseisvat voodit. Itaalia tehnikaga varustatud kööginurgas on graniidist tööpind, pliit, õhupuhasti, mikrolaineahi, nõudepesumasin, veekeetja, külmik ja muud vajalikud tarvikud.

Palladio

Läbi kahe korruse, avatud planeeringuga apartement (58 m2) mahutab kuni kuus inimest. Esimesel korrusel on elutuba pääsuga terrassile, köök, duširuum ja saun. Teisel korrusel on kaks osalise seinaga eraldatud magamistuba — ühes lai kaheinimesevoodi, teises kaks eraldiseisvat voodit. Itaalia tehnikaga varustatud kööginurgas on graniidist tööpind, pliit, õhupuhasti, mikrolaineahi, nõudepesumasin, veekeetja, külmik ja muud vajalikud tarvikud.

Soladite

Läbi kahe korruse, avatud planeeringuga apartement (55 m2) mahutab kuni kuus inimest. Esimesel korrusel on elutuba pääsuga terrassile, köök, duširuum ja saun. Teisel korrusel on kaks osalise seinaga eraldatud magamistuba — ühes lai kaheinimesevoodi, teises kaks eraldiseisvat voodit. Itaalia tehnikaga varustatud kööginurgas on graniidist tööpind, pliit, õhupuhasti, mikrolaineahi, nõudepesumasin, veekeetja, külmik ja muud vajalikud tarvikud.


Soovin broneerida

Küsi hinnapakkumist