Embrace on väike hubane majutuskoht
meeldiva ja lõõgastava puhkuse
veetmiseks Pärnus

Soovin broneerida

Külalistetoad

Igal kaheksast Embrace külalistoast on oma kujundus. Allpool on toad jaotatud nelja kategooriasse vastavalt toa suurusele. Sisekujunduses on kasutatud kvaliteetseid materjale: massiivtammelauast põrandad, puuvillased tekstiilid. Kõigis tubades on LCD televiisor, konditsioneer, külmik, ning fööniga varustatud duširuum. Loodame, et naudite peatumist oma Pärnu kodus!

Lemurian, Kashmir & Vizag

Lemurian, Kashmir & Vizag on kolm väikest hubast 2-in tuba, mis on sisustatud vana renoveeritud mööbliga.

Marinace & Marquina

Marinace & Marquina on ruumikad toad hoone esimesel korrusel. Tubades on kaks ja kolm akent ning nad on väga päikeseküllased. Tubades on suur kaheinimese voodi, diivan ning tugitool. Diivanit saab kasutada ka lisavoodina kolmanda inimese jaoks (lisatasu eest).

Juparana & Diaspro

Juparana & Diaspro on kaksik-toad, kus saab peatuda kuni neli inimest. Need toad sobivad rentimiseks peretubadena. Ühes toas on kaheinimese voodi ja teises toas diivanvoodi. Teine tuba on kasutatav ka elutoana.

Calacatta

Calacatta on meie kõige romantilisem külalistuba suure marmorist kaminaga. Toas on suurem televiisor ja vannituba ning armas vanamoodne mööblikomplekt sofa ja tugitooliga. Kamina saab teie jaoks süüdata hotelli personal ette teatamisel. Selles toas pakume romantikapaketi võimalust, küsige lisainfot :-)


Soovin broneerida

Küsi hinnapakkumist