Külalistetoad

KÜLALISTETOAD

Igal kaheksast Embrace külalistoast on oma kujundus.


Embrace külalistemajas on kaheksa erinevat külalistuba, millest igaüks sisustatud erinevates toonides ja detailides. Kahekesi puhkamiseks soovitame Lemurian, Kashmir või Vizag külalistetuba, mis on sisustatud ajaloohõngulise renoveeritud mööbliga. Romantika ja luksuse armastajate eelistuseks on ilmselt kaminaga Calacatta. Avaraid Marinace & Marquina külalistetubades on lisaks diivan, mida saab kasutada kolmanda külalise majutamiseks.

 

Lemurian, Kashmir & Vizag

Lemurian, Kashmir & Vizag on kolm väikest hubast 2-in tuba, mis on sisustatud vana renoveeritud mööbliga.

 

Calacatta

Calacatta on meie kõige romantilisem külalistuba suure marmorist kaminaga. Toas on suurem televiisor ja vannituba ning armas vanamoodne mööblikomplekt sofa ja tugitooliga. Kamina saab teie jaoks süüdata hotelli personal ette teatamisel. Selles toas pakume romantikapaketi võimalust, küsige lisainfot.

Marinace & Marquina

Ruumikad superiorklassi toad hoone esimesel korrusel. Tubades on kaks/ kolm akent ning nad on päikeseküllased. Tubades on suur kaheinimese voodi, diivan ning tugitool. Diivanit saab kasutada ka lisavoodina kolmanda inimese jaoks (lisatasu eest).

Juparana & Diaspro

Juparana & Diaspro on kaksik-toad, kus saab peatuda kuni neli inimest. Need toad sobivad rentimiseks peretubadena. Ühes toas on kaheinimese voodi ja teises toas diivanvoodi. Teine tuba on kasutatav ka elutoana.