Embrace on väike hubane majutuskoht
meeldiva ja lõõgastava puhkuse
veetmiseks Pärnus

Soovin broneerida

Sunflower ehk Karusselli apartement

Sunflower — see on võluv, 1950 aastatest pärit, renoveeritud ja kaasajastatud majake, mis asub Pärnu traditsioonilises kuurortalas Supeluse ja Karusselli tn nurgal. Maja kummalgi korrusel paikneb eraldi korter, mida saab soovi korral ka ühendada ja rentida tervikuna.

Maja on ümbritsetud aiaga, kus vaatamata kesklinna lähedusele on privaatne päevitada, grillida või lastel mängida. Laste jaoks on aias ka väike mängunurk. WiFi ja rahvusvahelised telekanalid on saadaval mõlemas korteris.

Blossom

Kahe magamistoaga 3-toaline korter (75 m2) maja esimesel korrusel, sissepääsuga tänava poolt. Korteris on üks suurem magamistuba laia voodi ja avatava diivanvoodiga. Teine, väiksem magamistuba on sisustatud avatava diivanvoodi ja beebivoodiga ning sobib hästi pere noorematele liikmetele. Elutuba, kus on diivan, puhvetkapp ja televiisor, saab vajadusel kasutada ka lisa magamistoana. Köök on varustatud kõige vajalikuga k.a. pesumasin. Elutoast viib uks aeda suurele terrassile.

Honeycomb

Ühe magamistoaga, avatud planeeringuga katusekorter (60 m2), sissepääsuga aia poolt terrassilt. Esimesel korrusel on esik, korter ise asub teisel korrusel. Avatud elutoas on kaks diivanvoodit, televiisor, tehnikaga varustatud kööginurk, katuseaknad ja väike rõdu. Magamistuba on elutoast eraldatud osalise seinaga. Korteris on ka suur tualettruum kaasaegse dušikabiiniga. Kena disainiga korteri põrandaid katab naturaalparkett.

Avelana apartment

Hubane, kahe magamistoaga 3-toaline korter vaikses piirkonnas kesklinna vahetus läheduses: linnasüda, bussijaam, kaubanduskeskused ja söögikohad jäävad ca 800 m kaugusele, Pärnu randa 15 min jalutuskäik. Korter on sobiv 4 (+2) inimese majutamiseks. Avatud planeeringuga elutuba-köök sisaldab kõik vajamineva (pliit, ahi, õhupuhasti, külmik, pesumasin, röster, veekeetja jms). Ühes magamistoas lai voodi (1.80), teises 2 eraldi voodit (0.9×2m ja 0.8×1.6m), mis sobivad hästi pere noorematele liikmetele. Elutoa avatavat nurgadiivanit on võimalik vajadusel kasutada veel 2 in majutamiseks.


Soovin broneerida

Küsi hinnapakkumist